Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri ve Heyeti’nin Ziyareti

Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri ve beraberindeki heyet, bugün fabrikamızı ziyaret ederek çalışma ortamımızı incelediler, devam eden proje ve yatırımlarımız ile ilgili bilgi aldılar.

2021 yılı T.C. finansmanlı Rekabet Gücünün Artırılması Hibe Programı çerçevesinde gerçekleşen ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ekonomi ve Enerji Bakanlığı, YAGA – KOBİGEM, Çukurova Kalkınma Ajansı, KEİ OFİSİ, T.C. Lefkoşa Büyükelçiliği ve Bonafide Consultancy’nin katkı koyduğu Lamine Cam Üretim Makinesinin alımı ve hayata geçirilmesi projesi hakkında menmnuniyetini ifade eden Genel Müdür Yeniçeri,”Bugün fabrikanızı ziyaret ederek, üretim faaliyetleriniz hakkında daha fazla bilgi edindik. Ülkemizdeki sanayi ve teknoloji sektörünün gelişimine katkıda bulunan işletmelerin desteklenmesi, ülkemizin kalkınması açısından son derece önemlidir. Sizler gibi üretken işletmelerin, ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.

Bizler de projeye katkı sağlayan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz. Projede elde edilen başarılar, ülkemizin sanayi ve teknoloji sektörünün gelişimi için önemli bir örnek teşkil etmektedir.

Fabrikamızı ziyaret eden Genel Müdür Barış Yeniçeri ve heyetine teşekkür ederiz.-

This site is registered on wpml.org as a development site.