Kıbrıs’ta Kaplamalı Çift Camın Önemi

Kaplamalı çift cam, iki cam arasına ekstra bir katman eklenerek oluşturulan bir cam türüdür. Bu cam türü, çift cam sistemleriyle birlikte kullanılarak yüksek performanslı bir çözüm sunar.

MOS GLASS kaplamalı çift camların üretiminde profesyonel bir ekip ve ekipmanlar kullanmakta ve bu camları birçok farklı özellikle üretilebilmektedir. Bu özellikler arasında güneş ışınlarını engelleme, UV ışınlarını engelleme, ses yalıtımı ve güvenlik gibi özellikler yer alabilir. Güneş ışınlarını engelleme özelliği, binanın iç sıcaklığını düşürerek enerji tüketimini azaltır ve yaz aylarında daha rahat bir yaşam alanı oluşturur. Aynı zamanda UV ışınlarını engelleme özelliğiyle de mobilyaların solmasını önler.

Güvenlik açısından da düz camlara göre daha güvenlidir. Arasındaki Camın kırılması durumunda parçaların dağılmasını engeller. Bu sayede, kaplamalı çift camlar, normal camlara göre daha dayanıklı ve güvenli hale gelir.Kırıldığında patlama riskinin olmaması, mağazaların vitrinlerinde, bankalarda, spor merkezlerinde ve bunun gibi mekanlarda tercih sebebidir.

This site is registered on wpml.org as a development site.