Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

MOS GLASS

“Cam işleme alanındaki tecrübesi ve deneyimli ekibiyle çalışmalarını profesyonelce sürdüren firmamız, 2001 yılından itibaren MOS GLASS markası ile hizmetine devam etmektedir.”

Camın kalitesini ve yeniliklerini sizlere sunmayı hedefleyen MOS GLASS, müşteri memnuniyetini ve güvenini esas almayı kendisine prensip edinmiştir.

MOS GLASS, her biri alanında uzman, deneyimli, teknik ve idari personeli; uluslararası alandaki teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli yenilenen makine parkuru ile dinamik yapısını geliştirerek, gelecekte de sektördeki prestijini sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, 2015 yılında ise Temperli Cam üretimini de faaliyete geçirmiştir.

Vizyon & Misyon & Kalite Politikası

MİSYON
Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman kadrosu ile sürekli yenilikleri takip eden ,sektöründe öncü firma olmak.

VİZYON
Tüm dünyada kabul görmüş kalite ve standartlar da ürünler ile müşterilerine karşı ‘’daima en iyi olmak’’ .

KALİTE POLİTİKASI
1- Kalitemizin devamlılığını sağlayarak her zaman güvenilir ve saygın bir firma olmak.
2- Kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak etkinliğini sürekli kılmak süreçlerde risk tespitlerini yaparak sürekli gelişimi sağlamak.
3- Planlı ve sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini desteklemek yüksek motivasyon ile katılımlarını sağlamak.
4- Ürün kalitemiz, zamanında teslimat, teknik destek ve hizmet sonrasındaki yaklaşımlarımızla müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.
5- Sürdürülebilir doğal kaynakları kullanarak çevreye duyarlı olmak sosyal sorumluluklarını yerine getirmek.